کمکِ چند میلیاردی رضا صادقی به زلزله‌زدگانِ خوی

موسیقی ما- شب گذشته کنسرت رضا صادقی در قالب فراخوان «رنگ لبخند ٣» برای همراهی و کمک به مردم زلزله‌زده شهر خوی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران و به همت موسسه لیما برگزار شد. به گفته‌ی این خواننده‌ی باسابقه، تمام درآمد کنسرت برای تهیه ملزومات مردم این شهر هزینه خواهد شد.

این خواننده چند روز گذشته قطعه «شانس آخر» را برای قدردانی از همراهی مردم با فراخوان «لبخند ۳»؛ کمک به مردم زلزله‌زده شهر خوی منتشر کرده بود که در کنسرت نیز این قطعه را اجرا کرد. پس از انتشار این قطعه سه میلیارد تومان اقلام غیرنقدی به مردم خوی اختصاص پیدا کرد.

این کنسرت با همراهی و استقبال مخاطبان همراه بود و از همین روی «صادقی» از مردمانی که در این کار خیر او را همراهی کرده بودند، تشکر کرد: «همیشه گفتم که با تمام قلبم احساس می‌کنم خداوند همیشه مرا در آغوش گرفته و با این بودن شما، به این ماجرا اطمینان پیدا کردم.»

صادقی در بخش دیگری از این کنسرت یاد «علی انصاریان» را زنده کرد و طی سخنانی گفت: «چند روز پیش سالگرد پرواز یکی از بهترین دوستان منعلی انصاریان بود. من هیچ‌وقت رفتن را قبول ندارم و گمان می‌کنم پس از مرگ آدم‌ها در قلب ما زندگی می‌کنند.»

او قطعه‌ای به یادِ انصاریان اجرا کرد و فیلمی که سال‌های گذشته با بازی علی انصاریان به مناسبت روز جهانی ناشنوایان ضبط شده بود، نمایش داد.

«فاطمه دانشور» (رئیس موسسه مهرآفرین و عضو اسبق شورای اسلامی شهر تهران) نیز دیگر مهمانِ این کنسرت بود و صادقی اعلام کرد که در ماجرای خوی نیز او را همراهی کرده است.  

قطعه‌ی تو کی هستی، من و یادت، اون چشات دنیامه نگیریشون ازم، یه فرضِ محال و گمونم از دیگر قطعاتی بود که صادقی در این کنسرت آنان را به اجرا درآورد و گفت: «همواره دوست داشتم علاوه بر اجرای کنسرت‌هایی در ایران، در کشورهای دیگر هم در کنار ایرانیان و غیرایرانیان باشم و این اتفاق در حال انجام است.»

صادقی همچنین به مناسبت روز جهانی عشق قطعه «همه اون روزا» را اجرا کرد. قسمت پایانی کنسرت به اجرای آثار نوستالژی و قدیمی صادقی اختصاص داشت. دلم برات تنگ شده جونم، نرو، آشنا و وایسا دنیا از جمله قطعاتی بود که در این بخش اجرا شد.
 
این خواننده سال‌های گذشته نیز فراخوان‌هایی را با عنوان «لبخند یک» و «لبخند ۲» در پی بلایای طبیعی در استان‌های خوزستان، شیراز، لرستان، گلستان، سیستان و بلوچستان و جاسک برای همدردی با مردم این مناطق منتشر کرده بود و با «رنگ لبخند ٣» نیز سعی کرد حال دل مردم را با همراهی خودشان آرام و شاد کند.

تصویر : http://up.gooddl.ir/view/3411556/qqqqqq.jpg

 تصویر : http://up.gooddl.ir/view/3488069/222222222.PNG.png  تصویر : http://up.gooddl.ir/view/3455865/111111.PNG.png  تصویر : http://up.gooddl.ir/view/3411564/اینستگرام.PNG.png تصویر : http://up.gooddl.ir/view/3411565/تلگرام.PNG.png تصویر : http://up.gooddl.ir/view/3411566/توییتر.PNG.png تصویر : http://up.gooddl.ir/view/3411567/فیسبوک.PNG.png  تصویر : http://up.gooddl.ir/view/3568457/2222222222.PNG.png تصویر : http://up.gooddl.ir/view/3411581/وات ساب.PNG.png

برچسب ها

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

نظرات ارسال شده

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

بخش تبلیغات بک لینک سایت